Dlaczego warto wybrać Get2

Home » O nas » Dlaczego warto wybrać Get2

Naszym celem jest dobro klienta

Na każdym etapie naszej pracy działamy z myślą, aby spełniała ona potrzeby i wymagania klienta. Zawsze proponujemy rozwiązania według nas najlepsze, ale jesteśmy jednocześnie otwarci na sugestie naszych klientów i gotowi do kompromisów. Jesteśmy też w stałym kontakcie z klientem, gotowi na odpowiedź na wszelkie pytania lub wątpliwości.

Trzymamy się ustalonej ceny

Przygotowując ofertę szczegółowo przedstawiamy zakres wykonywanych przez nas prac. Cena podana w ofercie nie będzie się różnić od ceny na fakturze. Nie zaskakujemy naszych klientów dodatkowymi kosztami. Nie oznacza to jednak, że zaakceptowana oferta nie może ulec zmianie. Jeśli w trakcie naszej pracy klient decyduje się na wprowadzenie zmian, jesteśmy otwarci na modyfikacje, a gdyby wiązało się to z dodatkowymi kosztami, natychmiast o tym informujemy.

Dotrzymujemy terminów

Terminowe wywiązywanie się ze zleceń jest dla nas niezwykle ważne. Wiemy, że nasze opóźnienia to strata dla klienta. Dlatego podajemy realne terminy realizacji zleceń i na bieżąco informujemy klienta o postępie prac.

Dbamy o stałą współpracę

Zależy nam, aby współpraca z naszymi klientami nie kończyła się na jednym zleceniu. Dlatego też w trosce o naszych klientów odwiedzamy stworzone przez nas strony, sklepy czy portale, sprawdzamy, czy wszystko działa poprawnie, informujemy o możliwych aktualizacjach, proponujemy ewentualne usprawnienia. Zawsze jesteśmy gotowi pomóc. Jeśli klientom brak czasu na aktualizację tekstów lub zdjęć na stronie czy produktów w sklepie, możemy wykonywać dla niego te prace na dogodnych warunkach współpracy.

Uczciwość

W swojej strategii działania kierujemy się zasadami uczciwości i rzetelności. Wiemy, że jedynie jako etycznie działająca firma, działająca w zgodzie z zasadami prawa i powszechnie przyjętych norm społecznych mamy szansę na stały długofalowy rozwój.