Nasi klienci

Home » Nasi klienci
ReferencjeOpinie klientów

Zapraszamy do zapoznania się z referencjami naszych Klientów

schoeller-allibert
„Rekomendujemy firmę Get2 jako profesjonalnego partnera w zakresie usług związanych z projektowaniem graficznym oraz projektowaniem stron internetowych.”
Pobierz referencję PDF
teatr-rozrywki
„Firmę możemy polecić z pełną odpowiedzialnością za terminowość, profesjonalne podejście do zlecanych zadań oraz wysoką jakość realizowanych usług…. ”
Pobierz referencję PDF
kpg
„Współpraca okazała się bardzo owocna i w pełni satysfakcjonująca. Opracowanie zleconych projektów przebiegło bardzo sprawnie i zakończyło się w ustalonym terminie…”
Pobierz referencję PDF
Wasko
„..Spółka WASKO S.A. z siedzibą w Gliwicach, ul. Berbeckiego 6, rekomenduje niniejszym firmę Get2 Paweł Grabowski jako solidnego i wiarygodnego partnera…”
Pobierz referencję PDF
CRS
„…Możemy zapewnić, że firma Get2 wykonuje zlecenia na wysokim poziomie i z należytą starannością…”
Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi realizowane przez firmę Get2…”
Janusz Hamroz – Prezes firmy CRS Polska Sp z o.o.
Pobierz referencję PDF
innovator
„…Wszystkie realizowane zlecenia wykonywane były profesjonalnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami, terminowo i przy bardzo dobrym kontakcie. Z pełną odpowiedzialnością możemy polecić usługi realizowane przez firmę Get2
Józef Śmieszek – Prezes Zarządu Innovator Sp. z o. o. 
Pobierz referencję PDF
mcbride
„Firma Get2 Paweł Grabowski z Glwic w okresie od 2007 do 2010 roku zrealizowała dla naszej firmy szereg prac związanych z naszą firmową stroną www.mcbride.pl…
Wszystkie realizowane zlecenia wykonywane były profesjonalnie…”
Aleksandra Głowacka – Dziuk  – Dyrektor Personalny Intersilesia McBride Polska Sp z o.o.
Pobierz referencję PDF
kenay
…Współpracę z firmą Get2 kontynuujemy do dnia dzisiejszego i z pewnością będziemy zlecać
realizację zaplanowanych projektów. Polecam współpracę z firmą Get2 Paweł Grabowski”
Jakub Iwanicki – Kenay AG 
Pobierz referencję PDF
Bestgroup
„Wszelkie realizowane zlecenia wykonywane były profesjonalnie, zgodnie z naszymi oczekiwaniami…”

Jarosław Nowak – Bestgroup 

Pobierz referencję PDF
masta_logo
„Kontrahent jest warty polecenia tym, którzy przy wyborze partnera biznesowego sugerują
się terminowością usług. Tempo realizacji zadań przez pracowników przedsiębiorstwa jest naprawdę
imponujące…”

Piotr Witwicki – MastaFu Design

Pobierz referencję PDF

Poznaj opinie naszych klientów

Firma Get2 jest zdecydowanie partnerem godnym polecenia. Poza profesjonalnym podejściem do pracy i rzetelnością można liczyć na miły „ludzki” kontakt i naprawdę przyjemną współpracę. Polecam gorąco.

Jakub Iwanicki Kenay AG

Współpracę z firmą Get2 zapoczątkowaliśmy od zaprojektowania naszej strony internetowej od podstaw. Po czym zdecydowaliśmy się na kontynuację prac w zakresie serwisowania naszej strony. Na przestrzeni 3 lat wszystkie zlecone zadania były wykonywane rzetelnie i na czas. Polecam skorzystanie z usług firmy GET2.

Intersilesia McBride Polska Sp. z o.o.

Polecam firmę Get2 jako rzetelnego partnera, profesjonalnie podchodzącego do zleconego zadania. Spoty reklamowe, które wykonywała dla nas firma Get2 zostały wykonane terminowo z najwyższą starannością. Stały kontakt z firmą podczas realizacji zlecenia stanowi dodatkowy atut, dlatego usługi świadczone przez firmę Get2 możemy polecić z pełną odpowiedzialnością.

Joanna Głażewska- Lumenet

Projekty reklam prasowych i materiałów drukowanych.
Kreatywnie – to najważniejsze. Projekty oddawane na czas i co ważne, nie wymagające czasochłonnych korekt. Dostosowane do specyfikacji technicznych. Do tego Get2 to dobry doradca. Często proponowany był pomysł, który okazywał się strzałem w 10!

Paweł Rozkrut – Teatr Rozrywki

Zleciliśmy firmie Get2 wykonanie strony internetowej naszej firmy. Z usługi jesteśmy bardzo zadowoleni, została wykonana profesjonalnie i terminowo. Pracownicy firmy Get2 zawsze służą profesjonalną pomocą i radą. Usługa naprawdę godna polecenia.

Altiff Grupa Budowlana

Serdecznie polecam firmę Get2 zlecenie wykonała perfekcyjnie , z należytą starannością , w określonym czasie oraz za ustaloną wcześniej cenę.Polecam gorąco.

Restauracja Wiejska Chata

Współpraca z firmą Get2 opiera się na doskonałych kontaktach międzyludzkich i będziemy ją kontynuować podczas realizacji przyszłych projektów. Ze względu na pozytywne efekty wszystkich realizowanych zleceń uważamy Firmę Get2 Paweł Grabowski za godną najlepszego polecenia

Dawid Golak – Trademaker